ATCO Tridonic Fluorescent Ballast Magnetic 220/240V 150mm F/18/20W Lamps
ATCO Tridonic Fluorescent Ballast Magnetic 220/240V 150mm F/18/20W Lamps
Fluorescent Ballast Magnetic, 220/240 Volt, 50/60 Hz, For Use With: 18/20 Watt Lamps, 130 deg C, 31 mm Height, 41 mm Width, 150 mm Length
| Features |
|
|---|---|
| Brand | ATCO Tridonic |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39101900 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 10337 |
| For Use With | 18-20 Watt Lamps |
| Length | 150 mm |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Height | 31 mm |
| Product Type | Ballast Fluorescent |
| Temperature | 130 deg C |
| Width | 41 mm |
| Voltage | 220-240 Volt |
Description
Fluorescent Ballast Magnetic, 220/240 Volt, 50/60 Hz, For Use With: 18/20 Watt Lamps, 130 deg C, 31 mm Height, 41 mm Width, 150 mm Length
