AFL DIN Rail Mounted Enclosure 1 Panel Modular Small Wall
AFL DIN Rail Mounted Enclosure 1 Panel Modular Small Wall
Fibre Enclosure, Fibre Enclosure, Max. Fibre Count: 24F LC, DIN Rail Mounting, 1.6mm Mild Steel, Powder Coated Charcoal Grey, 180mm Height, 180mm Width, 54mm Depth, 1 Panel Modular Small Wall
| Features |
|
|---|---|
| Brand | AFL |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 43223300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | FWE-MOD-SM |
| Colour | Grey |
| Depth | 54mm |
| Height | 180mm |
| Material | 1.6 mm Mild Steel |
| Please Note | 1 Panel Modular Small Wall |
| Width | 180mm |
Description
Fibre Enclosure, Fibre Enclosure, Max. Fibre Count: 24F LC, DIN Rail Mounting, 1.6mm Mild Steel, Powder Coated Charcoal Grey, 180mm Height, 180mm Width, 54mm Depth, 1 Panel Modular Small Wall
