ASI Lamps Type 79 Sewing Machine Lamp 250V 60mA BA15d 22x65mm
ASI Lamps Type 79 Sewing Machine Lamp 250V 60mA BA15d 22x65mm
Indicator Lamp, Sewing Machine, 250 Volt, 60 mA, BA15d Base, 22 mm Overall Diameter, 65 mm Overall Length
| Brand | ASI Lamps |
|---|---|
| Range Name | Type 79 |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 079-250/060 |
| Base Type | BA15d |
| Current | 60 mA |
| Diameter | 22 mm |
| Length | 65 mm |
| Product Type | Indicator Lamps Sewing Machine |
| Voltage | 250 Volt |
Description
Indicator Lamp, Sewing Machine, 250 Volt, 60 mA, BA15d Base, 22 mm Overall Diameter, 65 mm Overall Length
