ASI Lamps Type 05 Telephone Lamp T6.8 48V 40mA 6.8x44mm
ASI Lamps Type 05 Telephone Lamp T6.8 48V 40mA 6.8x44mm
Indicator Lamp, Telephone, T6.8, 48 Volt, 40 mA, 6.8 mm Overall Diameter, 44 mm Overall Length
| Brand | ASI Lamps |
|---|---|
| Range Name | Type 05 |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121500 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 005-048/040 |
| Current | 40 mA |
| Diameter | 6.8 mm |
| Lamp Shape | T6.8 |
| Length | 44 mm |
| Product Type | Indicator Lamps Phone |
| Voltage | 48 Volt |
Description
Indicator Lamp, Telephone, T6.8, 48 Volt, 40 mA, 6.8 mm Overall Diameter, 44 mm Overall Length
