AussieDuct Rigid Conduit Medium Duty 50mm 4M PVC Grey
AussieDuct Rigid Conduit Medium Duty 50mm 4M PVC Grey
Rigid Conduit Medium Duty, 50 mm, 50 mm Outside Diameter, 4 mtr Length, 2.95 mm Thickness, Grey
| Brand | AussieDuct |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | RC50MDGR |
| Colour | Grey |
| Conduit Size | 50 mm |
| Length | 4 mtr |
| Outside Diameter | 50 mm |
| Product Type | Rigid Conduit Medium Duty |
| Thickness | 2.95 mm |
Description
Rigid Conduit Medium Duty, 50 mm, 50 mm Outside Diameter, 4 mtr Length, 2.95 mm Thickness, Grey
