AussieDuct Rigid Conduit Heavy Duty 40mm 4M PVC Orange
AussieDuct Rigid Conduit Heavy Duty 40mm 4M PVC Orange
Rigid Conduit Heavy Duty, 40 mm, 40 mm Outside Diameter, 4 mtr Length, 3.25 mm Thickness, Orange
| Brand | AussieDuct |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | RC40HDOR |
| Colour | Orange |
| Conduit Size | 40 mm |
| Outside Diameter | 40 mm |
| Length | 4 mtr |
| Product Type | Rigid Conduit Heavy Duty |
| Thickness | 3.25 mm |
Description
Rigid Conduit Heavy Duty, 40 mm, 40 mm Outside Diameter, 4 mtr Length, 3.25 mm Thickness, Orange
