AussieDuct Rigid Conduit Medium Duty 20mm 4M PVC Clear
AussieDuct Rigid Conduit Medium Duty 20mm 4M PVC Clear
Rigid Conduit Medium Duty, 20 mm, 20 mm Outside Diameter, 4 mtr Length, 1.95 mm Thickness, PVC, Clear
| Brand | AussieDuct |
|---|---|
| Range Name | System 2000 |
| Standard Pack Size | 15 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | LN |
| Vendor Product | CR20MDCL |
| Conduit Size | 20 mm |
| Colour | Clear |
| Length | 4 mtr |
| Outside Diameter | 20 mm |
| Thickness | 1.95 mm |
Description
Rigid Conduit Medium Duty, 20 mm, 20 mm Outside Diameter, 4 mtr Length, 1.95 mm Thickness, PVC, Clear
