AllVent Gravity Grille 150mm 304 Stainless Steel Wall/Eave Stainless Steel Grilles
AllVent Gravity Grille 150mm 304 Stainless Steel Wall/Eave Stainless Steel Grilles
Gravity Grille, For Use With Wall/Eave Stainless Steel Grilles, 304 Stainless Steel, 180 mm Length, 180 mm Width, 150 mm Duct
| Features |
|
|---|---|
| Brand | AllVent |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 40101600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | ALV206 |
| Dimensions | 150 mm Duct |
| For Use With | Wall/Eave Stainless Steel Grilles |
| Length | 180 mm |
| Product Type | Grilles |
| Width | 180 mm |
| Material | 304 Stainless Steel |
Description
Gravity Grille, For Use With Wall/Eave Stainless Steel Grilles, 304 Stainless Steel, 180 mm Length, 180 mm Width, 150 mm Duct
