AllVent Gravity Grille 100mm Dia 304 Stainless Steel For Wall/Eave Stainless Steel Grilles
AllVent Gravity Grille 100mm Dia 304 Stainless Steel For Wall/Eave Stainless Steel Grilles
Gravity Grille, For Use With Wall/Eave Stainless Steel Grilles, 304 Stainless Steel, 100 mm Diameter, 150 mm Length, 150 mm Width, 100 mm Duct
| Features |
|
|---|---|
| Brand | AllVent |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 40101600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | ALV204 |
| Diameter | 100 mm |
| Dimensions | 100 mm Duct |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Length | 150 mm |
| For Use With | Wall/Eave Stainless Steel Grilles |
| Product Type | Grilles |
| Width | 150 mm |
Description
Gravity Grille, For Use With Wall/Eave Stainless Steel Grilles, 304 Stainless Steel, 100 mm Diameter, 150 mm Length, 150 mm Width, 100 mm Duct
