IPD Cable Jointing Kit Resin Resin Filled In Line Straight Through For Up To 63mm OD Cables
IPD Cable Jointing Kit Resin Resin Filled In Line Straight Through For Up To 63mm OD Cables
Cable Jointing Kit Resin, Resin Filled In Line, Straight Through, For Use With: Up To 63 mm OD Cables, Resin, 100 mm Depth, 530 mm Overall Length, 120 mm Height
| Features |
|
|---|---|
| Brand | IPD |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 3605 |
| Dimensions | 100 mm Depth |
| Height | 120 mm |
| For Use With | Up To 63 mm OD Cables |
| Overall Length | 530 mm |
| Product Type | Cable Resin |
Description
Cable Jointing Kit Resin, Resin Filled In Line, Straight Through, For Use With: Up To 63 mm OD Cables, Resin, 100 mm Depth, 530 mm Overall Length, 120 mm Height
