ACO Polycrete Concrete Lid 2-Part L655mmxW500mmxD48mm Class B Steel For Type 6 Polyethylene Pits
ACO Polycrete Concrete Lid 2-Part L655mmxW500mmxD48mm Class B Steel For Type 6 Polyethylene Pits
Concrete Lid 2-Part, For Use With: Type 6 Polyethylene Pits, Class B, Steel, 655mm Length, 500mm Width, 48mm Depth
| Brand | ACO Polycrete |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 76820 |
| Depth | 48 mm |
| For Use With | Type 6 Polyethylene Pits |
| Length | 655 mm |
| Material | Steel |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 500 mm |
Description
Concrete Lid 2-Part, For Use With: Type 6 Polyethylene Pits, Class B, Steel, 655mm Length, 500mm Width, 48mm Depth
