ACO Polycrete Concrete Lid Communication L616mmxW245mmxD45mm Class A Cement For Type 2 Polyethylene Pits
ACO Polycrete Concrete Lid Communication L616mmxW245mmxD45mm Class A Cement For Type 2 Polyethylene Pits
Concrete Lid Communication, For Use With: Type 2 Polyethylene Pits, Class A, Cement, 616mm Length, 245mm Width, 45mm Depth
| Brand | ACO Polycrete |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 75949 |
| Depth | 45 mm |
| For Use With | Type 2 Polyethylene Pits |
| Length | 616 mm |
| Material | Concrete |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 245 mm |
| Please Note | Embossed COMMUNICATIONS |
Description
Concrete Lid Communication, For Use With: Type 2 Polyethylene Pits, Class A, Cement, 616mm Length, 245mm Width, 45mm Depth
