ACO Polycrete Concrete Lid 2-Part Electricity L935mmxW935mmxD50mm Class A Polymer For Type 99 Polycrete Pits
ACO Polycrete Concrete Lid 2-Part Electricity L935mmxW935mmxD50mm Class A Polymer For Type 99 Polycrete Pits
Concrete Lid 2-Part Electricity, For Use With: Type 99 Polycrete Pits, Class A, Polymer, 935mm Length, 935mm Width, 50mm Depth
| Brand | ACO Polycrete |
|---|---|
| Range Name | Cablemate Type 99 |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 75541 |
| Depth | 50 mm |
| For Use With | Type 99 Polycrete Pits |
| Length | 935 mm |
| Material | Polymer |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 935 mm |
| Please Note | Embossed ELECTRICITY |
Description
Concrete Lid 2-Part Electricity, For Use With: Type 99 Polycrete Pits, Class A, Polymer, 935mm Length, 935mm Width, 50mm Depth
