ACO Polycrete Concrete Riser L990mmxW990mmxD350mm Polymer For 300mm Depth Type 99 Polycrete Pits
ACO Polycrete Concrete Riser L990mmxW990mmxD350mm Polymer For 300mm Depth Type 99 Polycrete Pits
Concrete Riser, For Use With: 300mm Depth Type 99 Polycrete Pits, Polymer, 990mm Length, 990mm Width, 350mm Depth
| Brand | ACO Polycrete |
|---|---|
| Range Name | Cablemate Type 99 |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 75500 |
| Depth | 350 mm |
| For Use With | 300mm Depth Type 99 Polycrete Pits |
| Length | 990 mm |
| Material | Polymer |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 990 mm |
Description
Concrete Riser, For Use With: 300mm Depth Type 99 Polycrete Pits, Polymer, 990mm Length, 990mm Width, 350mm Depth
