ACO Polycrete Cable Pit Type 6 L1378mm x W565mm x D670mm Polyethylene
ACO Polycrete Cable Pit Type 6 L1378mm x W565mm x D670mm Polyethylene
Cable Pit Type 6, Polyethylene, 1378mm Length, 565mm Width, 670mm Depth
| Brand | ACO Polycrete |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 75475 |
| Depth | 670 mm |
| Length | 1378 mm |
| Material | Polyethylene |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 565 mm |
Description
Cable Pit Type 6, Polyethylene, 1378mm Length, 565mm Width, 670mm Depth
