ACO Polycrete Concrete Pit Type 66 L663mmxW663mmxD618mm Polymer
ACO Polycrete Concrete Pit Type 66 L663mmxW663mmxD618mm Polymer
Concrete Pit Type 66, Polymer, 663mm Length, 663mm Width, 618mm Depth
| Brand | ACO Polycrete |
|---|---|
| Range Name | Cablemate Type 66 |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 75105 |
| Depth | 618 mm |
| Length | 663 mm |
| Material | Polymer |
| Please Note | Unmarked |
| Width | 663 mm |
| Product Type | Pits & Components |
Description
Concrete Pit Type 66, Polymer, 663mm Length, 663mm Width, 618mm Depth
