ACO Polycrete Concrete Pit Type 96 L983mmxW683mmxD618mm Polymer
ACO Polycrete Concrete Pit Type 96 L983mmxW683mmxD618mm Polymer
Concrete Pit Type 96, Polymer, 983mm Length, 683mm Width, 618mm Depth
| Brand | ACO Polycrete |
|---|---|
| Range Name | Cablemate Type 96 |
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 74429 |
| Depth | 618 mm |
| Length | 983 mm |
| Material | Polymer |
| Product Type | Pits & Components |
| Width | 683 mm |
| Please Note | Unmarked |
Description
Concrete Pit Type 96, Polymer, 983mm Length, 683mm Width, 618mm Depth
