ACO Polycrete Steel Lid L648mmxW398mmxD48mm Class B Steel For Type 5 Polyethylene Pits
ACO Polycrete Steel Lid L648mmxW398mmxD48mm Class B Steel For Type 5 Polyethylene Pits
Steel Lid, For Use With: Type 5 Polyethylene Pits, Class B, Steel, Galvanised, 648mm Length, 398mm Width, 48mm Depth
| Brand | ACO Polycrete |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121300 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | 70520 |
| Depth | 48 mm |
| Finish | Galvanised |
| Material | Steel |
| Length | 648 mm |
| Product Type | Pits & Components |
| For Use With | Type 5 Polyethylene Pits |
| Width | 398 mm |
Description
Steel Lid, For Use With: Type 5 Polyethylene Pits, Class B, Steel, Galvanised, 648mm Length, 398mm Width, 48mm Depth
