A&B Industries Earth Rod Domestic With Flag 16x1300mm Steel Galvanised For Cable Clamp
A&B Industries Earth Rod Domestic With Flag 16x1300mm Steel Galvanised For Cable Clamp
Earth Rod with Flag, For Use With Cable Clamp, Steel, Galvanised, 16 mm Diameter, 1300 mm Length, 16 mm Diameter x 1300 mm Length; with Flag Clamp
| Brand | A&B Industries |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39121600 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | ABESF |
| Diameter | 16 mm |
| Finish | Galvanised |
| For Use With | Cable Clamp |
| Length | 1300 mm |
| Material | Steel |
| Please Note | 16 mm Diameter x 1300 mm Length; with Flag Clamp |
Description
Earth Rod with Flag, For Use With Cable Clamp, Steel, Galvanised, 16 mm Diameter, 1300 mm Length, 16 mm Diameter x 1300 mm Length; with Flag Clamp
