A&B Industries Consumer Main Cable Cover H450mm W37mm D37mm Steel Galvanised For 25mm Conduit
A&B Industries Consumer Main Cable Cover H450mm W37mm D37mm Steel Galvanised For 25mm Conduit
Consumer Main Cable Cover, For Use With 25 mm Conduit, Steel, Galvanised, 450 mm Height, 37 mm Width, 37 mm Depth
| Brand | A&B Industries |
|---|---|
| Standard Pack Size | 1 |
| UNSPSC Class | 39131700 |
| UOM | EA |
| Vendor Product | AB4/1 |
| Depth | 37 mm |
| Finish | Galvanised |
| For Use With | 25 mm Conduit |
| Height | 450 mm |
| Material | Steel |
| Width | 37 mm |
| Product Type | simple |
Description
Consumer Main Cable Cover, For Use With 25 mm Conduit, Steel, Galvanised, 450 mm Height, 37 mm Width, 37 mm Depth
